Buddyjska sztuka i architektura - mandaleDal jest australijskim artystą specjalizującym się w ręcznie rysowanych rysunkach mandali, które używają również akcentów akcentujących akcenty wody, aby dodać ten wyjątkowy dotyk do jego arcydzieł.

Właśnie zaczął malować obraz i już wygrał wiele swoich wspaniałych prac. To naprawdę pokazuje, jak sztuka łączy i inspiruje ludzi z całego świata. On ma dopiero 18 lat, ale mimo to jego projekty mandali należą do najlepszych, jakie mogłeś zobaczyć.

Chociaż niektóre mandale są malowane i służą jako trwały przedmiot kontemplacji, tradycyjna tybetańska mandala piaskowa, po jej ukończeniu, jest celowo zniszczona. Piasek wlewa się do pobliskiego strumienia lub rzeki, aby rozprowadzić pozytywne energie, które zawiera. Ten rytuał przypomina tych, którzy starannie skonstruowali mandalę centralnego buddyjskiego nauczania o nietrwałości wszystkich rzeczy.

Wiele książek jest bardzo dobrze przygotowanych. Mają po kilkadziesiąt dużych mandali. Wszystkie mają bardzo ostre linie. Papier jest nadrukowany na nich gładko i miło. To są świetne książki dla kogoś, kto kocha mandale. Mam nadzieję, że moje doświadczenie z tym produktem pomaga Ci z Twoim produktem Pracuję ciężko, aby dać przemyślane, uczciwe i pouczające informacje dla każdego elementu, który tworzę.

Komentarze