Jak narysować mandaleI możesz to zrobić lepiej niż tylko kolorowanie mandali. Z tego wyjątkowego zestawu, który jest oczywiście dostępny na rynku, można tworzyć własne piękne mandale, obiecuję. Jeśli mogę to zrobić ja, to każdy może.

Nie możemy jednak dostrzec bezpośrednio w nieprzytomny sposób, dlaczego musimy mieć jakieś lustro, aby zobaczyć dynamiczne siły, które działają w nas. Sztuka Mandali zapewnia takie lustro. Tam, gdzie kiedyś moglibyśmy doświadczać siebie jako fragmentarycznej kolekcji personalności i wariackich elementów sprzecznych ze sobą (ojciec-profesjonalista, na przykład ciało-umysł, emocje-vs-przyczyna, seksualność-duchowość itp. .),

Dzięki sztuce mandali możemy zobaczyć, jak te części pasują do siebie w pełni, w jakiej jesteśmy rzeczywistości. Jest to krytyczny punkt widzenia, a kiedy zaczynam brać pod uwagę wszystko, kiedy zaczynamy czcić i zrównoważyć dynamiczne siły w nas, możemy działać na całym świecie w sposób szanujący naszą zasadniczą całość, zaspokajamy nasze potrzeby Spotkajmy się i pozwólmy nam dzielić się z innymi najlepszymi w nas.

W 1416 roku w Lhasie powstał klasztor. Jego największy oddział mieścił ponad trzy czwarte całości, od dziesięciu tysięcy do piętnastu tysięcy mnichów. Dzisiaj klasztor jest na emigracji z siedzibą w stanie Karnataka w południowych Indiach. Instytut, siedziba monastyczna z 2500 mnichów, znajduje się w Atlancie, w stanie Georgia.

Tradycyjne mandale są zazwyczaj tworzone przez wielce szanowanych mnichów i innych, w ciągu kilku dni. Ziarna piasku są starannie umieszczone w celu utworzenia obrazów. W ostatnich latach zaznajomili się bardziej, jak mnisi podróżują i dzielą się swoją praktyką z innymi. Ludzie z wielu innych kultur tworzą różne formy świętych mandali, takich jak obrazy.

Czasami samoocena zmienia się, gdy twoje ego jest zablokowane we wzorze, który nie jest zgodny z twoim prawdziwym charakterem. Może to być katastrofą dla ego, którego nie wolno zmieniać. Interwencja Jaźni w Twoim życiu może wydawać się wizytą wyższej potęgi. Rzeczywiście, Jung uważał, że Jaźń jest podobna do obrazu Boga w każdym z nas. Tak jak Job z trudem poddawał się ciężkiej miłości do swego Boga, abyśmy mogli wędrować, kiedy boskie działa przez nas w dyrektywach Jaźni.

Komentarze