Co to jest mandala w hinduizmie? MandaleKiedy stosujemy tę zasadę do mandali, naszym stanowiskiem powinno być: Co ode mnie Bóg zechce? Czy moje sumienie przeszkadza mi kiedy korzystam z mandali? Jeśli nie możemy kolorować, malować, lub cieszyć się mandalami bez myślenia o praktykach religijnych hinduistycznych, to dla nas jest coś nie tak.

Ale tylko dlatego, że sumienie jednego człowieka potępia go, nie oznacza to, że ​​sumienia innych są tak potępione. Z drugiej strony, jeśli prowadzimy byłego hinduistę, który zrównuje mandale z fałszywą religią, może być obraźliwe dla nas, aby wyświetlić naszą kolekcję mandali. Czyniąc to mogłoby doprowadzić brata do potknięcia się (1 List do Koryntian 8:13). Nasz najwyższy priorytet musi zawsze być jednością, czystością i robieniem wszystkiego dla chwały Bożej (1 List do Koryntian 10:31).

Ten fantastyczny tatuaż czyni najlepsze wykorzystanie szarego cieniowania, aby tworzyć obrazy, które wyglądają jak liście i kwiaty w mandali. To wspaniały tatuaż dla tych, którzy chcą reprezentować wszechświat i całe jego piękno z subtelnym tatuażem. Ten kawałek jest zarówno piękny, jak i kojący spojrzenie i może być wielkim motywatorem, angażując się w medytację.

Symbole mandali stanowią cykl życia. Centrum reprezentuje wewnętrzną jaźń, a wzory otaczające go reprezentują meandry życia. Mandala ma zbyt wiele zalet w związku z ponownym łączeniem ludzi ze swoim źródłem lub rozwijaniem ich koncentracji. Ten znak mandali symbolizuje osobę znajdującą się w centrum jego istnienia, skupiając się na sobie i w harmonii ze światem.

Porządek psychologiczny stworzony przez wyciągnięcie okrągłej mandali rozciąga się na zewnątrz, aby pomóc nam orientować się w naszej obecnej sytuacji życiowej (1959). Uporządkowany wzór myślenia stymulowany przez tworzenie i barwienie mandali pomaga nam znać nasze miejsce w sieci relacji w naszym kręgu rodzinnym, naszym kręgu przyjaciół i naszym kręgu pracy. To poczucie ładu rozciąga się poza naszą twarzą w twarz z relacjami, aby pomóc nam odnieść się do naszego otoczenia fizycznego: poznać siebie w stosunku do naszego sąsiedztwa, naszego kraju i naszego świata. Mandale dają poczucie przynależności i pomagają nam znaleźć się w stosunku do potężnych rytmów wszechświata. W tym nasze mandale są podobne do ludów wschodnich.

Komentarze